Leopolis  
Czeslaw Lewandowski
Пані та Панове!

Вітаємо Вас на сайті юридичної фірми «Леополіс», яка надає свої послуги для польських інвесторів та підприємців у Києві та інших містах України.

Від початку своєї професійної діяльності в 1994 році ми набули великого досвіду у наданні юридичних послуг українським та польським підприємцям в українських реаліях, котрий ми хотіли б представити Вам як одну із наших переваг.

Наша канцелярія спеціалізується у господарчому праві, але фактично ми займаємося також цивільними та адміністративними справами.

Ми забезпечуємо спеціальний сучасний підхід до справ та завдань, який направлений на результат, економію часу та досягнення успіху Клієнта. Виконуючи свої професійні обов’язки, ми будемо охоче Вам допомагати в малих та великих, простих та складних справах, а також забезпечимо  юридичне обслуговування, підготовку та реалізацію стратегічних інвестиційних проектів та маркетингових планів на Україні.

Робимо все можливе для того, щоб Інвестори та їх представники на Україні почувались впевнено під час реалізації запланованих ще у Польщі починань.

Маємо честь працювати від імені Акціонерних Товариств, Товариств із Обмеженою Відповідальністю, фізичних осіб та підприємців із Польщі, котрі провадять свою діяльність у галузі виробництва, торгівлі та обслуговування.

У випадках надання послуг фірмам-конкурентам, ми дбаємо про збереження та дотримання професійної таємниці.

Із власного досвіду ми знаємо, що будь-які економічні ініціативи, що походять із Польщі, складають образ Речі Посполитої на Сході, зокрема на Україні. Апарат співробітників із Польщі, котрий буде вповноважений Вами реалізовувати Ваші плани в Україні, буде створювати нове полонійне середовище.

Представляючи Ваші інтереси на Україні, ми завжди зможемо звернутись за допомогою до консульських органів Польщі на Україні, як у вирішенні громадських запитань,  так і у бізнес-консультаціях, зокрема, інформацію можна отримувати безпосередньо або через інтернет-сторінку  Економічно-Торгового Відділу Посольства Польщі у Києві: wehkiy@voliacable.comhttp://users.adamant.net/~wehamb.

Беручи участь у полонійному та суспільному житті, ми активно підтримуємо польські організації та римо-католицькі парафії в Україні, являємось Членами Міжнародного Товариства Польських Підприємств на Україні.

Запрошуємо до співпраці!

Чеслав Левандовський

Радник з правових питань
Віце-Президент Федерації
Польських Організацій на Україні